Ogłoszenia 17.07.2016

16 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30 i 11.00, B: 9.30.
  1. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00.
  1. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    śr. – bł. Czesława
    pt. – św. Marii Magdaleny
    sob. – św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy
  1. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.
  1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary zebrane z tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  1. Koszenie starego cmentarza (sobota) – wioska (od Krzyżówki do szkoły).
  1. Zapowiedzi przedślubne:
    RW: 1. Tomasz Ratowski, s. Przemysława i Alicji Sawickiej, ur. Jarosław, zam. Jarosław, stanu wolnego i Paulina Anna Dubanik, c. Grzegorza i Elżbiety Gołąb, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap. 2
    2. Mariusz, Stanisław Królik, s. Stanisława i Ewy Koszułap, ur. Przeworsk, zam. Jarosław, stanu wolnego i Bożena Kuroś, c. + Stanisława i Urszuli Duda, ur. Lubaczów, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap. 2.
    3. Piotr Jack Opiela, s. Eugeniusza i Grażyny Gawura, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Dominika Paulina Mazurkiewicz, c. Tomasza i Ireny Kłopot, ur. Jarosław, zam. Pawłosiów, stanu wolnego, zap. 1.
  1. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Plewienie.
    – pn. + Mieczysław Popieluh (od szwagierki Teresy z rodziną)
    – wt. + Genowefa, Roman
    – śr.   za zmarłych z rodziny Różańskich
    – czw. o zdrowie dla siostry