Ogłoszenia 24.07.2016

17 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30 i 11.00, B: 9.30. Dzisiaj błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary zebrane z tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Wpłaty: B: 1 055 zł. i 1 700 zł na kaplicę.
  1. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00.
  1. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    pn. – św. Jakuba Apostoła
    wt. – św. Joachima i Anny, rodziców NMP
    pt. – św. Marty
  1. We wtorek rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016 pod hasłem: „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.
  1. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.
  1. Zapowiedzi przedślubne:
    RW: Piotr Jack Opiela, s. Eugeniusza i Grażyny Gawura, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Dominika Paulina Mazurkiewicz, c. Tomasza i Ireny Kłopot, ur. Jarosław, zam. Pawłosiów, stanu wolnego, zap. 2.
  1. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.
    – pn. + Aniela Marczewska 20 rocznica śmierci
    – wt.   za parafian
    – śr.   za zmarłych z rodziny Rokitowskich
    – czw. o szczęśliwe zbiory z Róży Sidor Kazimiery i opiekę od nieszczęść