Ogłoszenia 10.07.2016

15 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30 i 11.00, B: 9.30. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 17 zł, Promyczek – 15 zł, Miłujcie się – 8 zł.
  1. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00.
  1. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    pn. – święto św. Benedykta, patrona Europy
    wt. – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
    śr. – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
    pt. – św. Bonawentury
    sob. – NMP z Góry Karmel
  1. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.
  1. W sobotę 16-sty dzień miesiąca, Dzień Papieski. Po Mszy Świętej półgodzinna adoracja
    i modlitwy do św. Jana Pawła II.
  1. Zapowiedzi przedślubne:
    B: Łukasz Gawura, s. Jana i Marii Kardasińskiej, ur. Przeworsk, zam. Bobrówka, par. Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Magdalena Weronika Korniat, c. Franciszka i Józefy Gardian, ur. Jarosław, zam. Tapin, stanu wolnego, zap. 2.
    RW: 1. Tomasz Ratowski, s. Przemysława i Alicji Sawickiej, ur. Jarosław, par. MB Bolesnej – OO. Dominikanie, stanu wolnego i Paulina Anna Dubanik, c. Grzegorza i Elżbiety Gołąb,
    ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap. 1
    2. Mariusz, Stanisław Królik, s. Stanisława i Ewy Koszułap, ur. Przeworsk, zam. Jarosław, stanu wolnego i Bożena Kuroś, c. + Stanisława i Urszuli Duda, ur. Lubaczów, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap. 1.
  1. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Koszenie trawy.
    – pn. + Adolf w 1 rocznicę śmierci, + Franciszek, Genowefa
    – wt. + Jan Katarzyna, Piotr, Katarzyna
    – śr.   + Anna Mądrzak w 8 rocznicę śmierci, + Antoni, Stefan
    – czw. + Mieczysław Popieluh (od chrześnicy Anety z rodziną)