Ogłoszenia 3 N Wielkanocy A 2023

OGŁOSZENIA

3 N Wielkanocy A                                                      23.04.2023

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00  B: 9.30. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. W ostatnią niedzielę na Caritas zebrano 1198zł. Bóg zapłać.Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00. W czw. od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, następnie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

3.W pon. uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski przeniesiona z niedzieli.

4.Zapowiedzi:Dawid, Michał Duliban s. Andrzeja i Jolanty Wawrzaszek ur. w Jarosławiu i Klaudia, Anna Budzińska c. Adama i Małgorzaty Surmiak, ur. w Jarosławiu.zap.2

Rafał Wojdyło s. Mariana i Bogusławy Szkoła ur. w Jarosławiu i Anna, Maria Wieliczko c. Jerzego i Danuty Łanucha ur. w Rzeszowie. zap.2

5.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję panu, który poprawiał kostkę wokół kościoła. Bóg zapłać rodzicom I-kom. i nie tylko za pracę w tym tygodniu przy kościele i przy plebanii. Dziękuję rejonowi szkoła-Górki za uporządkowanie w kościele po świętach.

Intencje mszalne:24.04. – 30.04.2023

pon. + Bogdan, Ryszard, Stanisław Urbaś

wt.+ Maria Bawor z róży Urszuli Łagoda

śr. + Józef Krupiński 32 rocz. śm. Helena

i Maria Walczak

czw. + Maria i Antoni Walas

pt.W 50 rocz. ślubu o bł. Boże i opiekę MB

sob. W int. Bogu wiadomej

niedziela:

7.30. Za parafian

9.30.+ Jan i Anna

11.00. + Helena Sobota 2 rocz. śm.