Niedziela Miłosierdzia A 2023

Niedziela  Miłosierdzia   A                                        16.04.2023

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00  B: 9.30.Dziś Niedziela Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele możemy zyskać odpust zupełny (przez cały rok). Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Składamy skarbonki. Dziś zbiórka na Caritas. Wpłaty: Maje 3750zł.Bóg zapłać. Dzisiaj wypada 16-ty dzień miesiąca modlimy się do św. J.P.II.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.Tylko w poniedziałek i środę Msza św. rano o godz.7.00. We wt. spotkanie dzieci I-kom. i rocznicowych.

3.W czw. od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.Zapowiedzi:Dawid, Michał Duliban s. Andrzeja i Jolanty Wawrzaszek ur. w Jarosławiu i Klaudia, Anna Budzińska c. Adama i Małgorzaty Surmiak, ur. w Jarosławiu.zap.1

Rafał Wojdyło s. Mariana Bogusławy Szkoła ur. w Jarosławiu i Anna, Maria Wieliczko c. Jerzego i Danuty Łanucha ur. w Rzeszowie. zap.1

5.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Teraz proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję rodzicom I-Kom za pracę przy kościele.Za tydzień zbiórka pieniędzy na Hospicjum w Jarosławiu – Pola Nadziei.

Intencje mszalne:17.04. – 23.04.2023

pon.+ Maria Bawor od syna Mariana z rodzi.

wt.+Julia i Józef Magryś w rocz. śm.

śr. +Stefania Kardasińska 2 rocz. śm, Kazimierz

czw. +Maria i Władysław

pt.+Maria i Antoni Walas

sob. +Weronika i Stanisław Bąk

niedziela:

7.30. + Mieczysław Magryś 8 rocz. śm.

9.30. +Irena i Zdzisław Lis

11.00. Za parafian