Ogłoszenia 4 N Wielkanocy A 2023

4 Niedziela Wielkanocy A                                          30.04.2023

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00  B: 9.30. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.Za tydzień  zmiana Tajemnic Różańcowych. Jutro rozpoczynają się nabożeństwa majowe. . W Bobrówce w kościele codziennie będą majówki o godz.18.00.Zapraszm

2.We wt. o godz. 8.00 Msza św. majówka i spowiedź dzieci I-kom. i ich rodziców. W śr. Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 11.00 I-kom. dzieci z III kl. i rocznica dzieci z kl. IV. W Bobrówce rocznica dzieci z kl. IV o 9.30.

3.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W czw. św. Floriana, męczennika, we pt. święto poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, w sob. Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

4.W tym tygodniu pierwszy czw, pt, i pierwsza sob miesiąca. W czw. adoracja od 17.00 do18.00 nabożeństwo i Msza św. W pt. od 8.00 pojadę do chorych. Msza św. w Bobrówce w pt. o godz. 16.30, a w Ryszkowej Woli o 18.00. W sob. będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.

5.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Parafian z rejonu krzyżówka-szkoła proszę o wykoszenie starego cmentarza. Dziękuję tym którzy w piątek i w sobotę pracowali przy plebani i kościele. Serdeczne Bóg zapłać. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę. W związku z beatyfikacją rodziny Ulmów nasza diecezja wydała książki „Markowskie Bociany” 15zł. i dla dzieci „ Boso do nieba” 5zł. Diecezjalne Radio Fara będzie codziennie o godz. 20.00 nadawać majówkę i różaniec przed beatyfikacją.

Intencje mszalne:01.05. – 07.05.2023

pon.+ Katarzyna, Tadeusz, Grażyna i Marian

wt.+ Anna Błażejewska 4 rocz. śm.

śr.    NMP Królowej Polski

7.30 Za parafian

9.30W int. Karola w 18 rocz. ur.

11.00 w int. dzieci I-kom

czw. O zdrowie i opiekę MB dla mamy w 70 rocz. ur.

pt.B. Z róży Danuty Mołdoch za siostry i ich rodzi.

RW Za kapłanów

sob. Dantis