Ogłoszenia 29 N Zwykła C 2022

29 Niedziela Zwykła C                                                                   16.10.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Za tydzień Niedziela Misyjna i rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii). Na Fundacje Nowego Tysiąclecia w Dzień Papieski złożono 980zł.Bóg zapłać.                      Dzisiaj po sumie proszę na krótkie spotkanie Radę Parafialną.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego we wt. święto św. Łukasza, w czw. wsp. św. Jana Kantego, w sob. wsp. św. Jana Pawła II. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Tylko w sob. Msza św o godz. 7.00. rano. W śr.  Msza św. w Bobrówce. W czw. adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 – 17.00, następnie nabożeństwo i Msza św. Zapraszam.    W sobotę 22 października 2022 jest spotkanie Dzieła Pomocy Powołaniom w bazylice katedralnej w Przemyślu. Msza św. pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala będzie odprawiona o godz. 10.00. Zachęcam do indywidualnego wyjazdu i wzięcia udziału w modlitwie o powołania.

4.Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy.

5.Dziękuję tym, którzy rąbali i składali drzewo na plebanii. Bóg zapłać.  Bóg zapłać również tym którzy wykosili wokół plebanii.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję rodzicom młodzieży  bierzmowanej za przygotowanie kościoła tak wew. jak i na zew. do sakramentu bierzmowania. Bóg zapłać.                        Mam jeszcze jedną prośbę. By już nie wyrzucać śmieci, starych kwiatów i innych rzecz do stawu na drugą stronę drogi. Staw został zakopany i jest to własność prywatna. My musimy znaleźć inne alternatywne rozwiązanie.

Intencje   mszalne:17.10 – 23.10.2021

Pon.: + Mieczysław Gorlej od Krystyny z szwagrem

i członkami rodziny

Wt.:+ Maria i Władysław

Śr. Za dzieci I-kom z Bobrówki i z Ryszkowej Woli

Czw.: + Anna i Stanisław

Pt.:+ Marian Duda z róży Bronisława Bocoń

Sob.:+ Zuzanna Socała w rocz. śm.

7.30 Podzięk. za łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę

MB dla s. Iwony