Ogłoszenia 30 N Zwykła C 2022

30 Niedziela Zwykła C                                                                                    23.10.202

1.Porządek Mszy św.  Ryszkowa W.:7.30, i 11.30  Bobrówka 9.30. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje i za misjonarzy i misjonarki szczególnie z naszej Archidiecezji i z naszej parafii. Dziś składka na potrzeby misji.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00.W śr. Msza św. w Bobrówce.  Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam wszystkich do spowiedzi już od pon. Są już kartki na wypominki.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W poniedziałek wsp. bł. ks. Jana Wojciecha Balickiego w piątek  święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4.W czwartek od 16.00 do 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Msza św.

5.Na ogrodzie za garażami jest zrobiony kompostownik. Tam można i trzeba wrzucać stare kwiaty z kościoła, trawę i liście. Proszę nie wrzucać tam żadnych śmieci.            Stare gąbki z kwiatów proszę by każda sprzątająca grupa zabierała ze sobą. Tak w Bobrówce jak i w Ryszkowej Woli. Bóg zapłać.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję tym wszystkim panom, którzy zrobili kompostownik na odpady. Bóg zapłać.

.Intencje   mszalne:24.10 – 30.10.2022

Pon.+ Teofila(f) i Józef Mycek