Ogłoszenia 28 N Zwykła C 2022

28 Niedziela Zwykła C                                                                   09.10.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Wpłaty: Rejon, Osiedle 1780zł. Bóg zapłać. Również dziękuję za dar ołtarza. Rodzice bierzmowanych z Ryszkowej Woli złożyli 1850zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, w sob. wsp. św. Teresy od Jezusa, w sob. będzie kolejna nowenna do św. Andrzeja Boboli. Natomiast w niedzielę 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II.  Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Dziękuję rodzicom bierzmowanym z Bobrówki za czyszczenie kostki wokół kościoła Bóg zapłać.

4.W czwartek w naszej parafii będzie bierzmowanie młodzieży z kl. VIII i I średniej w kościele w Ryszkowej Woli. Program jest następujący: O godz.16.15 nabożeństwo różańcowe. Natomiast o godz. 17.00 Msza św. z sakramentem bierzmowania sprawowana pod przewodnictwem Ks. Bp. Krzysztofa Chudzio. Zapraszam na tą uroczystość rodziców bierzmowanych, ich chrzestnych, dziadków i babcie i całą parafię.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Mai i Chodani za wykoszenie starego cmentarza. Bóg zapłać. Również dziękuję dwóm  panom którzy porąbali choć część drzewa na opał  plebani, Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:10.10 – 16.10.2022

Pon.:+ Marcin Broda od sąsiadów

Wt.: Za dusze w czyścu cierpiące

Śr.: + Stefania(f) i Jan