Ogłoszenia 27 N Zwykła C 2022

27 Niedziela Zwykła C                                                                   02.10.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.Za tydzień przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia. Prenumerata czasopism:Niedziela-112zł,Promyczek-12zł,Miłujcie się-8zł. Dziś składka na WSD w Przemyślu. Wpłaty: Osiedle 100zł.Bóg zapłać. Dziękuję również tym którzy wpłacają na konto.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. wsp. św. Franciszka z Asyżu, w śr. wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w pt. wsp. NMP Różańcowej .Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr. i sob.  Msza św. o godz. 7.00 rano i różaniec. W sobotę rano po Mszy spotkanie z bierzmowanymi z kl. I średniej i kl. VIII tak z Bobrówki jak z Ryszkowej W. w kościele w Ryszkowej W. Natomiast obowiązkowe nabożeństwa są dla tych, którzy przygotowują się do bierzmowania (różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale i majówki) z kl. VI i VII.

4.W czw. I-czw. miesiąca. Od 16.00-17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Msza św.

5.W piątek I-pt. miesiąca do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w Bobrówce o godz. 15.30 i różaniec, a w Ryszkowej W. Msza św. o  godz.. 17.00

6.Za tydzień na sumie dzieci z kl. III, I-kom. otrzymają różańce. Różaniec w Bobrówce w kościele w każdy dzień o godz. 17.00.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:03.10 – 09.10.2022

Pon.:+ Grażyna Opiela od syna Bartłomieja i Dominiki

Wt.:+ Irena Ruman, Olga i Mikołaj Wojtowicz

Śr.: Grażyna Opiela od rodz. Norków

Czw.: + Andrzej Raba 3 rocz. śm.

Pt.: B. Maria, Piotr, Teresa i Stefan Adamczyk

RW.Za kapłanów