Ogłoszenia 26 N Zwykła C 2022

26 Niedziela Zwykła C                                                                   25.09.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Prenumerata czasopism:Niedziela-112zł,Promyczek-12zł,Miłujcie się-8zł. Wpłaty: Gościniec 2 – 675zł.Bóg zapłać. Za tydzień po sumie w Ryszkowej W spotkanie z bierzmowanymi z kl.I średniej i kl. VIII. W Bobrówce spotkanie z bierzmowanymi z kl. I średniej i kl. VIII  w niedzielę o godz. 14.00.

2.Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: Ojcze nasz, wierzę w Boga Ojca oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wt. wsp. św. Wincentego a Paulo, w śr. św. Wacława, w czw. Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w pt. wsp. św. Hieronima, w sob. wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00. W czwartek od 17.00-18.00,  wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. – zapraszam. W czw. zapraszam dzieci z kl. VI z Ryszkowej W i Bobrówki na spotkanie przed bierzmowaniem do kościoła w Ryszkowej Woli na Mszę św.

4.W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca.  W pierwszą sobotę Msza o godz.18.00 i będziemy  wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.     W sobotę wyjazd na pielgrzymkę róż różańcowych do Przysietnicy z parkingu w RW o godz.6.00 i z parkingu w B o godz.6.15.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej z RW  za prace przy kościele, parkingu i plebani. Bóg zapłać.           Proszę parafian z Mai i Chodani o wykoszenie starego cmentarza. Bardzo serdecznie dziękuję panom którzy porżnęli drzewo na opał przy plebanii, oraz wielkie Bóg zapłać tym którzy wykosili trawę przy plebanii i na ogrodzie.

Intencje   mszalne:26.09 – 02.10.2022

Pon.:+ Anna Skrzat od współpracowników Zbigniewa

Wt.:+ Modesta i Władysław(m)  Turkosz

Śr.: Z róży Anieli Grela za siostry i ich rodziny

Czw.: + Arkadiusz Inglot od matki chrzestnej

Pt.: + Robert Koba od siostry Haliny

Sob.: + Robert Koba od brata Jana z rodzi.

7.30: + Władysław i Władysława(f)

9.30:Z róży Jadwigi Bąk o zdrowie i bł. Boże dla

sióstr i ich rodzin