Ogłoszenia 27 N Zwykła B 2021

27 Niedziela Zwykła B                                                                   03.10.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.Za tydzień przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia. Prenumerata czasopism:Niedziela-78zł,Arka-zł,Promyczek-10zł,Miłujcie się-zł. Dziś składka na WSD w Przemyślu.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon.wsp. św. Franciszka z Asyżu, we wt.. wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w czw. wsp. NMP Różańcowej .Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII. Obowiązkowe nabożeństwa dla tych, którzy przygotowują się do bierzmowania.(różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale i majówki)

4.W czw. I-czw. miesiąca. Od 16.00-17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Msza św.

5.W piątek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII.

6.Dzisiaj  w Bobrówce dzieci z kl. III, I-kom. otrzymają różańce. Różaniec w Bobrówce w kościele w każdy dzień o godz. 17.00.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:04.10 – 10.10.2021

Pon.:+ Józef