Ogłoszenia 28 N Zwykła B 2021

28 Niedziela Zwykła B                                                                   10.10.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia.Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny, składka na misje. Wpłaty: Rejon, kościół-Górki 200zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W śr. wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, w pt. wsp. św. Teresy od Jezusa, w sob. wsp. św Jadwigi Śląskiej i 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II.  Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce i spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

4.W czwartek w R .W. od 16 do 17.00 adoracja, nabożeństwo i Msza św. W pt. spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za wykoszenie przy kościele i przy plebanii. Bóg zapłać. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:11.10 – 17.10.2021

Pon.:+ Zofia Cieszyńska od rodz. Ciochów