Ogłoszenia 26 N Zwykła B 2021

26 Niedziela Zwykła A                                                                   26.09.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. 3 października w niedziele o 9.30 w Bobrówce będzie rozdanie różańców dzieciom I-kom. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami. Prenumerata czasopism:Niedziela-78zł,Arka-..zł,Promyczek-10zł,Miłujcie się-zł. W ostatnią niedzielę do puszek na misje dla S. Iwony zebrano 4670zł.Bóg zapłać.

2.Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w pon. wsp. św. Wincentego a Paulo, we wt.św. Wacława, w śr. Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czw. wsp. św. Hieronima, w pt. wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w sob. wsp. Świętych Aniołów Stróżów.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. do czwartku włącznie. W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00, a od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem. W czwartek od 17.00-18.00, spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu – zapraszam.                          Od piątku tj. od pierwszego października Msze św. o godz. 17.00.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek pojadę do chorych od godz. 8.00. Msze św. w pierwszy piątek w Bobrówce o godz.15.30,a w Ryszkowej Woli o godz.17.00.W pierwszą sobotę Msza o godz.17.00 i będziemy  wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty.  RW – Bóg zapłać za wykoszenie cmentarza. Dziś liczenie wiernych.

Intencje   mszalne:27.09 – 03.10.2021

Pon.:+ Helena Sobota od syna Mariusza z rodzi.

Wt.:+ Stanisław Cieszyński od koleżanek z kl. Maćka

ze Sz.p.

Śr.:+ Stefania(f),Maria, Stefan i Jan

Czw.: Dziękcz. za łaski z prośbą o bł. Boże dla Klary

i rodziców

Pt.:B. + Andrzej Raba 2 rocz. śm.

RW.: + Waldemar

Sob.: O pojednanie w rodzinie Joli i Krzysztofa

7.30: Podzięk. za łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę

MB i szczęśliwą podróż dla ś. Iwony