Ogłoszenia Uroczystość J Ch Króla Wszechświata

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata                                                                   26.11.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Poświęcenie opłatków. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.Wpłaty:Gościniec 2-1010zł, Kąt-360zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. święto św. Andrzeja Apostoła.Do czw. w  każdy dzień po Mszy św. są wypominki.Proszę parafian z rejonu krzyżowka – szkoła aby przygotowywali dekoracje przez najbliższy rok,tj.Boże Narodzenie i następne uroczystości.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Od 16.00 spowiedź przed I-szym piątkiem miesiąca.

4.W czw. od 16.00 spowiedź przed I-szym piątkiem miesiąca.

5.W piątek I-szy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w Bobrówce o 16.00, a w Ryszkowej Woli o 17.00. W sobotę I-sza sobota miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu N M P.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę o podlewanie kwiatów.Radnych z Bobrówki w  sobotę o 18.00 zapraszam na zebranie rady parafialnej.

Intencje   mszalne:27.11 – 03.12.2017

Pon.:O powrót do zdrowia dla córki Jadwigi od mamy

Wt.:zm.Eugeniusz Broda od kolegi synów Mateusza

Zagrobelnego

Śr.:zm.Krzysztof Bąk od siostry Małgorzaty z rodz.

Czw.:zm.Włodzimierz w rocz. śm.

Pt.: Bobrówka.Za prob. i uczestników pielgrzymki ( Licheń)

R.W. zm.Władysław i Janina Froń

Sob.:zm.Anna i Jan Noster