Ogłoszenia 1 N Adwentu B

1 Niedziela Adwentu    B                                                                                        03.12.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.Taca mszalna przeznaczona na seminarium w Przemyślu.Dziś początek Adwentu.Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2017/2018. Pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.

2.W  tygodniu Msze Św. roratnie o 17.00. Zapraszam dzieci z lampionami.We wtorek spotkanie dla Ministrantów i Maryjek.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:W śr. św. Mikołaja.

4.We środę Msza Św. w Bobrówce o 17.00 i spotkanie dla Ministrantów i Maryjek.

5.W czwartek pierwszy czwartek  miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne i wsp. św. Ambrożego.

1. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza Św. w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00.W uroczystość nie obowiązuje post.

7.W zakrystii są do nabycia świece wigilijne i opłatki.

1. Za tydzień dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszki na pomoc tym Kościołom.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę zamykać drzwi.

.Intencje   mszalne: 04.12 – 10.12.2017

Pon.zm. Józef Urbaś

Wt. zm.Grzegorz Buczko od związ. zawod.

pracowni.dróg kolejowych

Śr. zm.Józef 30 rocz.śm. i 1 rocz. śm.Franciszka

Czw. zm.Helena,Emilia i Jan

Pt. :  B.zm. Kamil Podkościelny

R W. Ołaskę zdrowia dla Jadwigi i opiekę w chorobie

Sob, O zdrowie dla Miłosza w 9 rocz. ur.

7.30  Za parafian

9.30 W int. pielgrzymów (Częst. I Lichenia)

11.00  zm.Zofia i Ludwik      ( CHRZEST )