Ogłoszenia 33 NZ A

33 Niedziela Zwykła A                                                                   19.11.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.Od piątku przeżywamy nowennę przed tą Uroczystością.Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, we wt.Wsp. Ofiarowania NMP, w śr. Wsp. św. Cecylii,dziewicy i męczennicy. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych.W każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.Tylko w czw. rano o 6.30.W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.W pt.spotkanie dla bierzmowanych z kl. VII i II gimnazjum.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:20.11 – 26.11.2017

Pon.:zm.Grzegorz Buczko od związków zawod.

pracowników dróg żelaznych

Wt.:zm.Stefania Magdziarz od sąsiadów Zagrobelnych

Śr.:W int. dzieci i wnuków

Czw.:zm.Ewa,Maria,Antoni Łoziński

Pt.:zm.Stefania Magdziarz od rodz.Bis

Sob.:W 10 rocz ślubu Anety i Pawła Kisała o bł Boże

i opiekę MB

7.30:Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla rodz.

9.30:Za zm. z wypominek

11.00 Za parafian