Ogłoszenia 32 NZC

32 Niedziela Zwykła C                                                                                                    06.11.2016

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.00 , Bobrówka 9.30.

2.W  tygodniu Msze św. o 17.00. Po Mszy Świętej wypominki.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: w środę święto  Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterański , w czw. św. Leona Wielkiego, papieża, w pt. św. Marcina z Tours, w sob. św. Jozafata .  W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych.

4.Zapowiedzi: Paweł, Karol Dejnowiec s. Stanisława i Anny Wojtas zamieszkały Czerwona Wola, kawaler i Oliwia, Maria Błażejewska c. Bogdana i Urszuli Żaczek zamieszkała Ryszkowa Wola, panna zapowiedź I.

5.W śr. w  B.  na Mszy Św. spotkanie przed bierzmowaniem dla klasy I i II gimnazjum. W pt. w R. W. na Mszy Św. spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. I, II  i  III gimnazjum.

6.W piątek Rocznica Odzyskania Niepodległości. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. W pt. nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:

Pon. zm. Zofia i Władysław

Wt. Za zm. polecanych w wypominkach

Śr. O zdrowie, bł. Boże i opiekę M. B. dla Artura i Adriana

Czw. zm. Henryk Stańczyk (od Lucjana z rodziną )

Pt.  zm. Stanisław Knap i zmarli z rodziny

Sob, Za parafian

7.30  zm. Augustyn, Wiktoria, Michał i Stefania(f)

9.30  Z róży Grela dziękczynna z prośbą

11.00  zm. Henryk Stańczyk ( od sąsiadów córki z Korzenicy )