Ogłoszenia 31 NZC Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła

31 Niedziela Zwykła C  Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła                                 30.10.2016

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.00 , Bobrówka 9.30. Wpłaty: R. W. Osiedle 540zł  Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 17.00. W poniedziałek po Mszy Św. zebranie ministrantów.

3.W tym tygodniu w liturgii wspominamy: We wtorek ( 01.11.2016 ) Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek  Mszy ,w.: R. W. 7.30 , 12.30 na cmentarzu następnie procesja i modlitwy za zmarłych. Bobrówka: 9.30  i procesja na cmentarz. W środę ( 02.11 ) Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W R. W. Msza Św. o 17.00  w B. o 16.00 ,od 15.00 spowiedź. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca Spowiedź od 16.00.  W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za pobożne nawiedzenie kościoła lub cmentarza, które ofiarujemy za zmarłych. Warunki. Od 1 do 8 listopada – odpust zupełny, w pozostałe dni – cząstkowy.

4.Są wystawione kartki na wypominki na stoliku – można skorzystać. Za zm. z wypominek będziemy modlić się w następującej kolejności: pon. Osiedle, wt. Maje – Chodanie, czw. Krzyżówka – Szkoła, pt. Szkoła – Kościół, sob. Kościół – Górki. W Bobrówce w śr. Gościniec 1 i 2, w  niedzielę Kąt i Osiedle – Pom. Następnie będzie zmiana.

5.W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00, najpierw w Ryszkowej W. a następnie w Bobrówce. Msza Św. w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej W. o 17.00.  W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:

Pon. zm. Włodzimierz Koszła w rocz. śm.

Wt.7.30 zm. Mieczysław Magryś. 9.30 zm. Józef Paraskiewia. 12.30 Za parafian ( na cmentarzu )

Śr. B. Za zm. z wypominek. R. W. zm. Tadeusz i Klara Kusek

Czw. zm. Henryk

Pt. B. zm. Stefania(f) 1 rocz. śm. i Jan Lewek. R. W. zm. Henryk Stańczyk (od Krzysztofa z rodziną)