Ogłoszenia 30 NZC

30 Niedziela Zwykła C                                        23.10.2016

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.30  Bobrówka 9.30. Wpłaty:B. Gościniec ( M 1 ). 1120zł. Bóg zapłać. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii).

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00. Po Mszy świętej Nabożeństwo Październikowe. Zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele.  Różaniec w Bobrówce o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. bł. Jana Wojciecha Balickiego, w  pt. św. Szymona i Judy Tadeusza. W środę Msza święta w Bobrówce o 17.00 następnie różaniec.

4.Są wystawione kartki na wypominki z tyłu  na stoliku .

5.Proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów

.Intencje   mszalne:

Pon. zm. Aniela i Stanisław

Wt.

Śr. zm. Józef Hycza 3 rocz. śm. oraz  Maria i Piotr

Czw.

Pt. zm. Henryk Stańczyk ( od Małgosi z rodziną )

Sob, O zdrowie i bł. Boże dla dzieci i wnuczek

7.30  W int. Michaliny z okazji 3 urodzin