Ogłoszenia 29 NZC

29 Niedziela Zwykła C                                        16.10.2016

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.30  Bobrówka 9.30. Wpłaty:R.W. Rejon  szkoła – kościół 415zł. W ubiegłą niedzielę do puszek na  Dzieło Nowego Tysiąclecia złożono 750zł.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00. Po Mszy świętej Nabożeństwo Październikowe. Zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele. Uwaga w najbliższą sobotę Msza św. będzie rano o 7.30 Różaniec w Bobrówce o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. św. Ignacego Antiocheńskiego, we wt.św. Łkasza ewangelisty, w czw. św. Jana Kantego, w pt. bł.Jakuba Strzemię, w sob. św. Jana Pawła II. W środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie z ministrantami.

4.W poniedziałek w  R.W. po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.

5.W sobotę proszę o wykoszenie starego cmentarza: Rejon: domy za kościołem i Górki.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów

.Intencje   mszalne:

Pon. Od koleżanki dla koleżanki o zdrowie dla całej rodziny

Wt. zm.Maria, Władysław

Śr. zm. Weronika, Felicjan i Zdzisław

Czw. zm .Henryk Stańczyk (od Zofii i Ryszarda z rodziną )

Pt.

Sob. O zdrowie i opiekę Matki Najświętszej w rodzinie