Ogłoszenia 33 NZC

33 Niedziela Zwykła C                                                                                                    13.11.2016

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30.

2.W  tygodniu Msze św. o 17.00. Po Mszy Świętej wypominki.Uwaga Msza św. we wtorek i środę rano o godz. 7.00

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:W czw. św.Elżbiety, w pt. bł Karoliny Kózkówny, w sob. bł .Salomei .  W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych.

4.Zapowiedzi: Paweł, Karol Dejnowiec s. Stanisława i Anny Wojtas zamieszkały Czerwona Wola, kawaler i Oliwia, Maria Błażejewska c. Bogdana i Urszuli Żaczek zamieszkała Ryszkowa Wola, panna zapowiedź II.

5.W śr. 16-ty dzień miesiąca, Dzień Papieski, po Mszy św. adoracja i wypominki.

1. Od czwartku rozpoczynamy Triduum przed Uroczystością Chrystusa Króla oraz Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

7.Następna niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla, jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

8.W ostatnią niedzielę do puszek zebrano 1800zł. Bóg zapłać.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów

.Intencje   mszalne:

Pon. W int. Miłosza dziękczynna z prośbą

Wt. zm. Antoni

Śr. Za zm polecanych w wypominkach

Czw. O zdrowie i bł. Boże dla Marceliny w 8 rocz. urodzin

Pt.  zm. Henryk Stańczyk ( od córki Agnieszki z rodziną )

Sob, zm. Salomea

7.30  zm.Anna Magda 18 rocz. śm. i zm. Zdzisław Magda