Ogłoszenia 04.10.2015

27 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.30 Bobrówka: 9.30. Wpłaty: RW: 450 zł. Dzisiaj dzieci klasy III na sumie otrzymają różańce. Taca mszalna na seminarium. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 10 zł, Promyczek – 10 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Po Mszy Świętej Nabożeństwo Październikowe. Zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele.
B: Różaniec w Bobrówce o 17.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pn. – św. Faustyny
śr. – NMP Różańcowej
pt. – bł. Wincentego Kadłubka

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00 i Nabożeństwo Różańcowe.

5. We czwartek po Mszy Świętej i Różańcu egzamin dla II grupy do bierzmowania i kolejne spotkanie formacyjne.

6. W piątek o 18.00 spotkanie RAM-u.

7. W sobotę pielgrzymka rodzin do Jarosławskiej Kolegiaty. Rozpoczęcie o 10.00, Msza Święta o 12.00.

8. W następna niedzielę, Dzień Papieski – Jan Paweł II – Patron Rodziny. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia.

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. + Wiktoria, Feliks, Edward
– wt. + Stanisław, Stanisława (f), Andrzej
– śr. B: + Stanisław Bąk
– czw. + Eugeniusz Wojciechowski (od rodziny Brózdów z Kolbuszowej)