Ogłoszenia 11.10.2015

28 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.30 Bobrówka: 9.30. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II – Patron Rodziny. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 10 zł, Promyczek – 10 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Po Mszy Świętej Nabożeństwo Październikowe. Zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele.
B: Różaniec w Bobrówce o 17.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
wt. – bł. Honorata Koźmińskiego
czw. – św. Teresy od Jezusa
pt. – św. Jadwigi Śląskiej
sob. – św. Ignacego Antiocheńskiego

4. We wtorek po Mszy Świętej i Różańcu egzamin dla III grupy do bierzmowania i kolejne spotkanie formacyjne.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00 i Nabożeństwo Różańcowe. Po Mszy Świętej Egzamin dla III grupy do bierzmowania i kolejne spotkanie formacyjne.

6. W piątek Dzień Papieski. Po Różańcu adoracja do 19.00. Spotkanie RAM-u nie będzie.

7. Ks. Proboszcz z Zapałowa informuje, że na cmentarzu w Zapałowie nie ma kontenera na śmieci.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. + Franciszek, Władysława (f)
– wt. + Stanisław Kuroś (od rodziny Ćwików z Jaźwin)
– śr. B: + Weronika Bąk
– czw. + Eugeniusz Wojciechowski (od córki Haliny z mężem)
– pt. + Jan, za zmarłych rodziców
– sob. + Maria w 1 rocznicę śmierci, Władysław
– ndz. 7.30 – RW: + Mieczysław Magryś, + Jan Komenda (od kolegów sportowców)
9.30 – B: dzięk. z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla braci z Róży Zazula Stanisław i ich rodzin
11.30 – RW: dzięk. za łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla S. Iwony

10. Zmarł + Mieczysław Ludwikowski. Pogrzeb jutro. Ostatnie pożegnanie w kaplicy na cmentarzu w Zapałowie o 13.00. Msza Święta pogrzebowa w kościele w Ryszkowej Woli o 13.30.