Ogłoszenia 27.09.2015

26 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Wpłaty: RW: 2 255 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte w poniedziałek i wtorek o 18.00. Od czwartku o 17.00

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pn. – św. Wacława
wt. – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
śr. – św. Hieronima
czw. – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
pt. – świętych Aniołów Stróżów

4. We wtorek odpust w Surochowie o 11.00.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od 17.00

6. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, spowiedź przed pierwszym piątkiem od 16.00. O 17.00 Msza Święta i rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych. Po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów. Zachęcam do odmawiania modlitwy różańcowej. Za odmówienie Różańca w kościele możemy zyskać odpust zupełny.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00. Po Mszy Świętej i Różańcu spotkanie RAM-u.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

9. W następna niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych, niedziela adoracyjna. Suma o 11.30 a następnie Różaniec. Dzieci klasy III otrzymają różańce.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. + Maria Tomas (gregorianka)
– wt. + Maria Tomas (gregorianka)
– śr. B: + Maria Tomas (gregorianka)
– czw. + Stanisław, Genowefa Węglarz w rocznicę śmierci