Ogłoszenia 30.08.2015

22 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. i Msza Święta dożynkowa o 14.00.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
wt. – bł. Bronisławy
czw. – św. Grzegorza Wielkiego, papieża

4. We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza Święta o 8.00. Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły, całe Grono Pedagogiczne oraz rodziców.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji wszystkich powołanych, oraz o nowe powołanie kapłańskie i zakonne. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00, najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 17.00 a w Ryszkowej Woli o 18.00.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

9. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca mszalna na seminarium. Spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli o 13.00. Poświęcenie ziarna siewnego.

10. W związku z tym, że z racji pogrzebów są zamawiane Msze Święte, nie przyjmuję gregorianek.

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Plewienie wokół kościoła.

– pon. + Adolf Młynarski (od rodziny Stopyra)
– wt. + Maria Tomas (gregorianka)
– śr. B: + Maria Tomas (gregorianka)
– czw. + Maria Tomas (gregorianka)