Ogłoszenia 06.09.2015

23 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Dzisiaj poświęcenie ziarna siewnego. Zmiana Tajemnic Różańcowych. O 13.00 spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W sobotę o 17.00

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
wt. – święto Narodzenia NMP

4. W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie dla III grupy do bierzmowania (indeksy i katechizmy do bierzmowania).

5. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla I grupy do bierzmowania. Na spotkanie zapraszam także rodziców.

6. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie dla III grupy do bierzmowania (indeksy i katechizmy do bierzmowania).

7. W czwartek po Mszy Świętej spotkanie przy ognisku dla ministrantów i Maryjek.

8. W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

9. W sobotę odpust w Wiązownicy o 17.00 z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II.

10. W następną niedzielę spotkanie dla Rady Parafialnej w Bobrówce.

11. Zapowiedzi:
B: Tomasz Grzegorz Pasiecznik, s. Edwarda i Elżbiety Beigert, ur. Radymno, zam. Wysocko
i Monika Agnieszka Matuła, c. Franciszka i Agaty Jamro, ur. Gorlice, zam. Brunary, zap. 1

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. + Maria Tomas (gregorianka)
– wt. + Maria Tomas (gregorianka)
– śr. B: + Maria Tomas (gregorianka)
– czw. + Maria Tomas (gregorianka)