Ogłoszenia 13.09.2015

24 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. O 13.00 spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pn. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
wt. – NMP Bolesnej
śr. – św. męczenników: Korneliusza i Cypriana
pt. – święto św. Stanisława Kostki

4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla II grupy do bierzmowania. Uczniowie przynoszą katechizmy do bierzmowania.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Dzień papieski – adoracja do godziny 20.00. Po Mszy Świętej spotkanie dla I grupy do bierzmowania. Na spotkanie zapraszam także rodziców.

6. W piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Na Mszę Świętą zapraszam szczególnie dzieci i młodzież. Po Mszy Świętej spotkanie RAM-u, na który zapraszam także uczniów gimnazjum.

7. W sobotę koszenie starego cmentarza: Rejon- szkoła-kościół od 8.00.

8. W następną niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych po sumie.

9. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Jarosławskiej Kolegiaty – 10 października 2015. Zaproszenia dla jubilatów (5, 10 …) rozniosą ministranci (Maryjki).

10. Uzupełnienie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli: Maje – p. Joanna Marciak.

11. Zapowiedzi:
B: Tomasz Grzegorz Pasiecznik, s. Edwarda i Elżbiety Beigert, ur. Radymno, zam. Wysocko
i Monika Agnieszka Matuła, c. Franciszka i Agaty Jamro, ur. Gorlice, zam. Brunary, zap. 2

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów we wtorek (odkurzenie dywanu).

– pon. + Maria Tomas (gregorianka)
– wt. + Maria Tomas (gregorianka)
– śr. B: + Maria Tomas (gregorianka)
– czw. + Maria Tomas (gregorianka)