Ogłoszenia 23.08.2015

21 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Wpłaty: B: 1 410 zł. RW: 725 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pon. – św. Bartłomieja
śr. – Uroczystość NMP Częstochowskiej
czw. – św. Moniki
pt. – św. Augustyna
sob. – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

4. We środę Odpust w Piwodzie o godzinie 11.00. Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Od 17.00 spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego.

5. Dzieci i młodzież zachęcam do spowiedzi w tym tygodniu przed rozpoczęciem roku szkolnego.

6. W następną niedzielę:
– 40-lecie koronacji obraz MB Pocieszenia w Jodłówce
– dożynki diecezjalne w Krościenku Wyżnym
– dożynki gminne w Bobrówce

7. Dożynki Gminne (gminy Laszki) w Bobrówce. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony z prośbą o Boże błog. dla wszystkich rolników o 14.00.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. + Adolf Młynarski (od koleżanek Eweliny)
– wt. dzięk. z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Bogumiły i Zbigniewa z okazji 30 rocznicy ślubu
– śr. B: + Anna Mądrzak 7 rocznica śmierci, + Antoni , Stefan
– czw. + Eugeniusz Wojciechowski (od rodziny Łyszczek i Miłek)