ogłoszenia 07.09.2014

23 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .  Pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1800.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – święto Narodzenia NMP
– sobota – św. Jana Chryzostoma

4. Jutro po Mszy Świętej spotkanie dla I grupy do bierzmowania (I klasa gimnazjum). Na to spotkanie zapraszam także ich rodziców.

5. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla chłopców, którzy chcieli by zostać ministrantami.

6. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800. Po Mszy Świętej spotkanie dla I i II grupy do bierzmowania (I i II klasa gimnazjum). O 1700 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

7. We czwartek po Mszy Świętej spotkanie dla II grupy do bierzmowania (II klasa gimnazjum – przynosimy indeksy i katechizmy do bierzmowania).

8. W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

9. Za tydzień po sumie spotkanie dla rodziców dzieci klasy II, a o 1300 spotkanie Rady Parafialnej.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki (Górki).

– pon.   o szczęśliwy zabieg i o zdrowie

– wt.

– śr.      B: + Weronika Jeziorska

– czw.