Ogłoszenia 31.08.2014

22 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1800.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – bł. Bronisławy
– środa – św. Grzegorza Wielkiego

4. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza Święta o 800. Zapraszam uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli i rodziców. Mszy Świętej popołudniowej już nie będzie

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800. Od 1700 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej modlimy się o nowe powołania.  Od 1700 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1700 a w Ryszkowej Woli o 1800.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna, zmiana Tajemnic Różańcowych. Odpust w Wiązownicy o 1200 (Narodzenie NMP).

10. Podziękowania.
Dziękuję za prace ziemne wykonane koparką (pod wylewkę na rowery i podjazd do garażu).
Dziękuję wszystkim pracującym z kolejki w tym tygodniu.

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki (Chodanie).

– pon.   w int. dzieci i nauczycieli

– wt.     + Jan w 10 rocznicę śmierci, + rodzice

– śr.      B: + Mieczysław Leja (od wujka Tadeusza z rodziną)

– czw.  o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla rodziny

– pt.     B: + Katarzyna Mazur
RW: + Michał, Stefania

– sob.

– ndz.   730 –     RW: z Róży Janiny Zagrobelnej, dzięk za zbiory z prośbą o dalsze Boże błog.

930 –     B: z Róży Hady Czesławy, dzięk. z prośbą o zdrowie, Boże błog, i opiekę MB

1100–    RW: za parafian