Ogłoszenia 14.09.2014

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .  Po sumie krótkie spotkanie dla rodziców dzieci klasy II. O 1300 spotkanie Rady Parafialnej.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1800.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – NMP Bolesnej
– wtorek – św. Korneliusza i Cypriana
– czwartek – święto św. Stanisława Kostki
– sobota – św. Jana Chryzostoma

4. We wtorek o 1700 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Po Mszy Świętej spotkanie dla III grupy do bierzmowania (III klasa gimnazjum – uczniowie przynoszą indeksy i katechizmy do bierzmowania).

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800. Po Mszy Świętej spotkanie dla III grupy do bierzmowania (III klasa gimnazjum). O 1700 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

6. We czwartek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę Świętą zapraszam uczniów ze szkoły podstawowej, z gimnazjum i ze szkół średnich.

7. W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

8. Za tydzień o 1300 spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce.

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   + ks. Stanisław Putyło
– wt.    + Helena
– śr.      B: + Mieczysław Leja (od siostry Krystyny i rodziny Lisików)
– czw.  + Maria rocznicę śmierci, + Jan