Ogłoszenia 28 NZ B 2024

28 Niedziela Zwykła B                                                                                                           13.10.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Wpłaty: zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00, tylko w pon. i sob. Msza św. rano o godz. 7.00. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. modlimy się do św. Andrzeja Boboli, w śr. 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II. W pt. święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce.

4.W czwartek w R .W. od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Msza św. oraz spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

5. Parafian z rejonu kościół-Górki proszę o wykoszenie starego cmentarza.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dziękuję za wykoszenie przy kościele i przy parkingu O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty, nie wyrzucać, ale podlewać.

Intencje   mszalne:14.10 – 20.10.2024

Pon.:7.00 + Wanda i Paweł Gorlej

Wt.: + Stanisława(f) Żaczek 5 rocz. śm.

Śr.: Za dzieci i wnuczki dziękcz. z prośbą o bł. B

i opiekę MB

Czw.: Dziękcz. za wszelkie łaski otrzymane

Pt.: Za Antoniego w 4 rocz. ur. o zdrowie dary Duch Św.

i opiekę MB

Sob.:7.00 + Maria i Władysław