Ogłoszenia 27 NZ B 2024

27 Niedziela Zwykła B    06.10.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30. Wpłaty: zł. Bóg zapłać. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia. Prenumerata czasopism:Niedziela-130zł,Promyczek-20zł. Na powodzian w ostatnią niedzielę do puszek zebrano 8317,5zł Bóg zapłać. Dziękuję również jednemu Panu, który złożył ofiarę na kościół w wysokości 15000 zł. Bóg zapłać. Za tydzień Dzień Papieski i składka do puszek na Fundacje Dzieła Nowego Tysiąclecia.

2.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr. Msza św. w Bobrówce. Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z klasy VI i kl. VII. Obowiązkowe nabożeństwa dla tych,którzy przygotowują się do bierzmowania.(różaniec,droga krzyżowa,gorzkie żale i majówki i co miesięczna spowiedź)

4.W piątek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. VI. I kl. VII.

5.Dzisiaj dzieci z kl. III, I-kom. otrzymają różańce.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne:07.10 – 13.10.2024

Pon.: W int. Bogu wiadomej

Wt.:+ Jolanta Drozd od rodziny Łobaz

Śr.:W 20 rocz. ślubu Katarzyny i Grzegorza Sopyły

o bł. Boże

Czw.:+ Józefa(f) Starzyk od wnuków i prawnuków

z Kalnikowa

Pt.:+ Edward, Teresa i Arkadiusz

Sob.:W int. męża o bł. Boże

7.30:+ Zuzanna Socała 3 rocz. śm.

9.30: Za parafian

11.30: O nawrócenie grzeszników