Ogłoszenia 26 NZ B 2024

26 Niedziela Zwykła B    29.09.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30. Wpłaty: B. POM 790zł. Dziękuję tym, którzy wpłacają bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać. Prenumerata czasopism:Niedziela-130zł,Promyczek-20zł. Trwajcie w Miłości-zł. Dziś zbiórka na powodzian. Za tydzień na sumie rozdanie różańców dla dzieci I-kom. Zapraszam dzieci z rodzicami. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wt. rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:we wt. św. Teresy od Dzieciątka Jezus,w śr. Świętych Aniołów Stróżów,w pt. św. Franciszka z Asyżu, w sob. św. Faustyny Kowalskiej.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr. Msza św. w Bobrówce o 17.00, a od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od 16.00, spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu-zapraszam. W piątek pojadę do chorych od godz. 8.00. Msze św. w pierwszy piątek w Bobrówce o godz.15.30,a w Ryszkowej Woli o godz.17.00.W pierwszą sobotę wynagradzamy NSN Maryi Panny.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dziękuję za wykoszenie przy kościele . Bóg zapłać. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne:30.09 – 06.10.2024

Pon.:O bł. B i potrzebne łaski dla Klary i jej rodziców

Wt.: + Stanisław i Weronika Bąk

Śr.:+ Jolanta Drozd od rodziców z wnukami