Ogłoszenia 29 NZ B 2024

29 Niedziela Zwykła B                                                                                                   20.10.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś przeżywamy niedziele misyjną i rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii).Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje. Na Fundacje Nowego Tysiąclecia w Dzień Papieski złożono 1570zł. Bóg zapłać. Wpłaty: kościół-Górki 1400zł. Bóg zapłać. Dziękuję tym, którzy wpłacają swoje ofiary bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:We wt. św. Jana Pawła II, w czw. bł. Jana Wojciecha Balickiego. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. W czw. Msza św. o 7.00 rano i o 17.00 po południu,a od 16.00-17.00 adoracja. W sob. Msza św. rano o godz. 7.00. W śr. Msza św. w Bobrówce. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i Maryjek.

4. W pt. spotkanie dla ministrantów i Maryjek. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (spowiedź).

5.Proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy. Są już kartki na wypominki. Proszę zaznaczać rejon parafii. Wypominki proszę wrzucać do pudełka na bocznym ołtarzu.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty. Dziękuję za wykoszenie starego cmentarza. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:21.10 – 27.10.2024

Pon.:O zdrowie dla żony i dalsze łaski

Wt.: + Józef Bąk

Śr.: + Jan Studziński