Ogłoszenia Trójcy Przenajświętszej B 2024

OGŁOSZENIA

Trójcy Przenajświętszej B                                                                                   26.05.2024

1.Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii św. wielkanocnej. Dziękuję tym wszystkim którzy swoje ofiary wpłacają bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać. 31.05.2024 Abp. A. Szal udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych. Zamienił post na jałmużnę, którą należy złożyć na zakony kontemplacyjne lub na misje.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00. W poniedziałek zbiórka dla ministrantów i Maryjek. W środę w Bobrówce Msza Św. i spotkanie dla ministrantów i Maryjek.

3.W czwartek Boże Ciało. Msza Św. 7.30 i 9.30 w kościele w Ryszkowej Woli,w Bobrówce o 14.00, proszę o przygotowanie ołtarzy. Można zyskać odpust za udział w procesji. W oktawie procesje w okół kościoła. Proszę by dzieci przyszły do sypania kwiatków i do dzwonienia,dzieci I-kom. proszę by przyszły w strojach komunijnych. Zapraszam strażaków. Na procesje proszę by zabrać chorągwie i obrazy. W piątek kończą się nabożeństwa majowe.

4.W tym tygodniu I-sza sobota miesiąca. W sobotę czcimy i wynagradzamy NS Najświętszej Maryi Panny.

5. Od soboty 25.05. 24 obraz NS Pana Jezusa peregrynuje po rodzinach Bobrówki. Wraz z obrazem idzie kronika. Proszę by wpisywać się na każdej stronie. Proszę by około 19.00 obraz był odbierany przez następną rodzinę.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Proszę by ta sama kolejka posprzątała kościół przed Bożym Ciałem. W sobotę o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Dziękuję parafianom z rejonu krzyżówka-szkoła za wykoszenie starego cmentarza. Bóg zapłać.

Intencje mszalne:27.05. – 02.06.2024

pon. Dantis

wt. + Pelagia Maczuga od córki i syna

z rodzi.

śr. + Marian Duda od szwagra z rodzi.

Czw: Boże Ciało

7.30 Za parafian