Ogłoszenia Zesłanie Ducha Św.B 2024

OGŁOSZENIA

Zesłanie Ducha Świętego B                                                                     19.05.2024

1.Dzisiaj Zesłanie Ducha Świętego. Możemy zyskać odpust zupełny za pobożne publiczne odmówienie hymnu „ O Stworzycielu..”W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii św. wielkanocnej. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte B-16.30,RW-18.00.W tym tygodniu Msze o 18.00.

2.W czw. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Od 17.00 – 18.00 adoracja, nabożeństwo i Msza Św. W pt.spotkani bierzmowanych  kl.VIII

3. Bobrówka. Procesja Bożego Ciała będzie wokół kościoła. Na radzie parafialnej padły propozycje. Prosimy aby pierwszy ołtarz przygotował Pan Emil i Sylwia Rokitowski z sąsiadami. Drugi ołtarz prosimy aby przygotował Pan Mirek i Aneta Broda z sąsiadami. Trzeci ołtarz prosimy Pana Tomasza i Anne Mądrzak z sąsiadami i czwarty ołtarz prosimy o przygotowanie Pana Macieja i Anne Ochota z sąsiadami.

4.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę wymienić obrusy. W B. dziękuję za przygotowanie odpustu w kościele. Mieszkańców rejonu krzyżówka-szkoła proszę o wykoszenie starego cmentarza.

Intencje mszalne:20.05. – 26.05.2024

pon. O łaskę zdrowia od koleżanek z pracy

wt. O łaskę zdrowia od koleżanek z pracy

śr. + Emilia Kobylarz od sąsiadów z Bobrówki

czw.+ Roman 3 rocz śm. i zm. Stanisława(f)

i Władysława

pt.+ Anna i Zdzisław Magda

sob .+Katarzyna Jaremko od sąsiadów Żaczek

i Morawski               (ślub)

niedziela:

7.30.Za dusze w czyścu

9.30.Z róży Krystyny Zazula za siostry i ich rodzi.

11.00.Za parafian