Wniebowstąpienie Pańskie B 2024

OGŁOSZENIA

Wniebowstąpienie Pańskie B                                                                                                    12.05.2024

Dziękuję Panu Bogu za dzisiejszą uroczystość,Bóg zapłać Ks. Rafałowi Grzebykowi wikariuszowi z Ostrowa k/Radymna, za przewodniczenie naszej liturgii i za słowo Boże,Bóg zapłać. Za chwile będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu,majówka i procesja. Dziś święcenia diakonatu w Przemyślu.

1.W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny, porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00 W Bobrówce 9.30.Trwa nowenna do Ducha Świętego

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W czwartek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski i również 16-ty dzień miesiąca, modlimy się do Jana Pawła II.

3.W czwartek od 17.00 – 18.00 adoracja, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, majówka i Msza św.

4. W piątek spotkanie bierzmowanych z kl. VIII. Są do nabycia albumy o beatyfikacji rodziny Ulmów. Cena 100zł.

5. W sobotę w Przemyślu święcenia kapłańskie.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje mszalne:13.05. – 19.05.2024

pon. + Mieczysław Gorlej

wt. + Bronisława(f), Edward, Stanisław i Robert

śr. + Irena i Zdzisław Lis

czw. + Edward Broda od Moniki Ciołek z rodzi.

pt. + Bronisław Bocoń od syna Piotra z żoną

sob.+ Jan i zm. z rodziny

niedziela:

7.30. W pewnej intencji

9.30 + Wojciech Raba 1 rocz. śm.

11.00 Za parafian