Ogłoszenia 6 N Wielkanocna B 2024

6 Niedziela Wielkanocy B 05.05.2024

1. W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie. Porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 9.30, w Bobrówce Msza odpustowa o 11.00 .Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Wpłaty: …………..Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. w RW o 18.00.Do piątku oprócz środy trwa biały tydzień w Ryszkowej Woli. W Bobrówce Msze św. w środę o 18.00 , a w piątek o16.30 i zakończenie białego tygodnia. W pon,wt, i śr.(Dni Krzyżowe) modlimy się o urodzaje. Będą procesje w wokół kościoła. Zapraszam na nabożeństwa majowe. W środę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.

3.Na ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej w RW uchwalono, że ołtarze na Boże Ciało będą teraz przygotowywały poszczególne rejony naszej parafii. I tak. Pierwszy ołtarz prosimy by przygotowali mieszkańcy Osiedla z bloków od numeru 141 od rodz. Jędruchów do numeru 136 do rodziny Łagoda. Ołtarz ten proszę zrobić przy drodze na cmentarz naprzeciwko tablicy ogłoszeń. O przygotowanie drugiego ołtarza proszę mieszkańców Mai od rodz. Graczyk do rodz. Popieluch, przy głównej drodze. Drugi ołtarz proszę zrobić przy wejściu na stary cmentarz. Trzeci ołtarz proszę by wykonali mieszkańcy wioski od rodziny Łemecha do rodziny Cioch Antoni. Ten ołtarz proszę przygotować przy wejściu do kaplicy cmentarnej. Natomiast czwarty ołtarz proszę o przygotowanie mieszkańców od rodziny Zając do rodziny Zagrobelny Leszek. Ten ołtarz proszę umieścić na ogrodzeniu nowego cmentarza.

4.W czwartek od godz. 17.00 – 18.00 adoracja NS, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, majówka i Msza św. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Dziękuję rodzicom I-kom. za przygotowanie kościoła i obejścia do uroczystości I kom. św. Peregrynacja obrazu w naszej parafii proszę by przebiegała w następującym porządku. Od rodziny Bocoń proszę by obraz peregrynował do rodziny Bąk i dalej,a od rodziny Majchrowski do rodziny Sobolewski i w stronę Bobrówki. Następnie peregrynacja obrazu będzie na Chodaniach od rodziny Marko do rodziny Chodań i rodziny Karaszewski. Później obraz będzie nawiedzał rodziny w Bobrówce u rodziny Paszek, ŁYSA Beata a następnie na Pomie w II klatce od rodziny Sikora.

Intencje mszalne:06.05. – 12.05.2024

pon. Za kapłanów

wt. + Elżbieta, Michał i Józef Kuc

śr. + Janusz Lis 2 rocz. śm.

Czw. + Stanisław i Tadeusz

pt. O bł. B. dla dzieci