Ogłoszenia 5 N Wielkanocna B 2024

OGŁOSZENIA

5 Niedziela Wielkanocy B                                                                                                              28.04.2024

1.Porządek Mszy Św. w przyszłą niedzielę:RW:7.30 i 11.00, i Bobrówka 9.30. Zmiana tajemnic różańcowych. Dziękuję za wpłaty bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.We wtorek Msza św. rano o godz. 7.00 W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe.

3.W środę spotkanie dzieci I-kom. i rocznicowych w Ryszkowej Woli o 16.00, a w Bobrówce spotkanie dzieci I-kom. po Mszy św.

4.W czwartek spowiedź przed pierwszą kom. w Ryszkowej Woli o godz. 9.00 a w Bobrówce o 10.00. Spowiedź przed I-piątkiem od 17.00. i adoracja, następnie nabożeństwo i Msza św. oraz spotkanie dla ministrantów i Maryjek.

5.W piątek ,pierwszy piątek miesiąca i Uroczystość NMP Królowej Polski i kolejna rocznica Konstytucji 3-go Maja. Piątek 3maja to dzień I – kom. w naszej parafii. Pierwsza Msza św. o godz. 7.30 w Ryszkowej Woli, następnie w Bobrówce o godz. 9.00 pierwsza komunia i w Ryszkowej Woli pierwsza komunia o godz. 11.30. Biały tydzień w Ryszkowej Woli dla dzieci będzie od soboty do piątku następnego tygodnia. W Bobrówce biały tydzień będzie w Niedzielę, środę i piątek. Proszę spowiadać się już od poniedziałku. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Do chorych pojadę w sobotę od godz,8.00. najpierw w RW, a następnie w B W sobotę pierwsza sobota miesiąca , będziemy wynagradzać NSN Maryi Panny.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Dziękuję za wykoszenie starego cmentarza. Bóg zapłać. Dziękuję za czyszczenie kostki przy parafii w Ryszkowej Woli. Bóg zapłać. Dziękuję rodzicom I-kom. w Bobrówce za czyszczenie kostki przy kościele. Bóg zapłać.

Intencje mszalne:29.04. – 05.05.2024

pon. + Edward Broda od syna Pawła z żoną

wt.O światło Ducha Św. o szczęśliwe zdanie matury

dla Anny