Ogłoszenia 4 N Wielkanocna B 2024

OGŁOSZENIA

4 Niedziela Wielkanocy B                                                                                                         21.04.2024

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00 B: 9.30. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Wpłaty: Gościniec 2-2050zł. Bóg zapłać. Dziękuję za wpłaty bezpośrednio na konto. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. W czwartek Święto św. Marka Ewangelisty

3.We wt spotkanie dzieci I-kom. w Bobrówce o godz. 16.00, natomiast po Mszy św. spotkanie dzieci I-kom. i rocznicowych w Ryszkowej W.

4.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00 i spotkanie dzieci I-kom.

5.W piątek po Mszy Św. spotkanie dzieci I-kom. w RW.

6.Zapowiedzi:Dominik, Łukasz Karaszewski, ur. w Jarosławiu zamieszkały w Ryszkowej Woli, kawaler i Wioletta, Patrycja Czerwonka, ur. w Przemyślu, zamieszkała Huta Złomy, panna. Zap. 2

7. W sobotę o godz. 19.00 spotkanie rady parafialnej w świetlicy w Bobrówce. W niedziele po sumie spotkanie rady parafialnej w Ryszkowej Woli. Zapraszam.

8.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Proszę parafian z Mai by wykosić stary cmentarz. Dziękuję Panu, który wczoraj czyścił kostkę przy plebanii. Bóg zapłać.

Intencje mszalne:22.04. – 28.04.2024

pon. + Stanisław i Maria Piela

wt. W 50 r. pobytu S. Antonilii w zgromadzeniu

i o bł. B dla sióstr z naszej parafii

śr. + Stefania(f) Kardasińska 3 r. śm. i zm. Kazimierz

czw. + Józef w r. śm. i Julia Magryś

pt. Dantis

sob. Za parafian

niedziela:

7.30. W 70 r. ur. rodziców o bł. B od dzieci

9.30+ za mame Terese 15 r.śm, ojca Jana,

1. teścia Jana, rodzeństwo i wszystkich z rodz. Wilk i Mirek

11.00. + Mieczysław Magryś 9 r. śm.