Ogłoszenia 3 N Wielkanocna B 2024

3 N Wielkanocy B 14.04.2024

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00 B: 9.30. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. W ostatnią niedzielę na Caritas zebrano 1036zł.Bóg zapłać. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Za tydzień odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła w Jarosławiu.

2.W tym tygodniu Msze św. o 18.00. W środę Msza św. o 6.30 rano. Po Osiedlu proszę by Obraz NSPJ wzięła rodzina Graczyk i wzdłuż głównej drogi mieszkańcy Mai.

3.Spotkanie dla dzieci I-kom. w pon. i wt. oraz rocznicowych w pon. i wt. w RW po Mszy św. a w B we wt. dla I-kom. o godz.16.00 i w czwartek o 15.30 dla I-kom.

4.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki, proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Dziękuję za koszenie w minionym tygodniu. B. Dziękuję mieszkańcom POMU za wykoszenie cmentarza. Bóg zapłać.Dziękuję rodzicom I-kom. z Ryszkowej W. za prace przy kościele. Bóg zapłać.

5.Zapowiedzi:Dominik, Łukasz Karaszewski, ur. w Jarosławiu zamieszkały w Ryszkowej Woli, kawaler i Wioletta, Patrycja Czerwonka, ur. w Przemyślu, zamieszkała Huta Złomy, panna. Zap. 1

Intencje mszalne:15.04. – 21.04.2024

pon. + Bronisław Bocoń od córki Kijanki z rodzi.

wt. Za dusze w czyścu cierpiące

śr. + Zbigniew Wilk i Artur

czw. + Jan Wojtowicz od Andrzeja Rumana z rodzi.

pt. + Cecylia i Władysław Warchoł

sob. + Maria i Władysław

niedziela:

7.30. O łaską zdrowia i szczęśliwą operacje

9.30. Z róży Danuty Mołdoch za siostry i ich rodzi.

11.00. Za kapłanów