Ogłoszenia 9 NZ B 2024

9 Niedziela Zwykła B    02.06.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Wpłaty: Dziękuję za wpłaty bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko w sobotę Msza św. o 7.00 rano. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszam rodziców z dziećmi. We wt. spotkanie bierzmowanych z kl.VIII.

3.W śr. zakończenie oktawy Bożego Ciała w Bobrówce. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4.W czw. pierwszy czw. miesiąca w RW zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

5.W pt. pierwszy pt. miesiąca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Do chorych pojadę od 8.00 rano najpierw w RW, a następnie w B. Msza św. w B o 16.30, a w RW o 17.30. Nie obowiązuje post. Za odmówienie aktu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu P. Jezusa można zyskać odpust zupełny. Odpust w Zapałowie i Szówsku. W sobotę czcimy Niepokalane Serca NMP.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne: od 03.06 – 09.06.2024

Pon.: W int. Leszka

Wt.: +Maria i Stanisław Pielach

Śr.:+ Emilia Kobylarz od sąsiadów z Bobrówki

Czw.:+ Edward Broda od wnuków Martyny i Dominika

Pt.: B. + Stefan Gołdy

RW.Dzięk. z prośbą o zdrowie bł. B w 60 rocz. ur.

Sob.:+ Edward, Bronisława(f), Robert i Stanisław

7.30:+ Stefania(f) i Henryk