Ogłoszenia 27 NZ C

27 Niedziela Zwykła C                                                                   06.10.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.Za tydzień przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia. Prenumerata czasopism:Niedziela-65zł,Arka-15zł,Promyczek-10zł.Dziś składka na WSD.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W niedziele 13-ty dzień miesiąca. Modlimy się do MB Fatimskiej.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.Obowiązkowe nabożeństwa dla tych,którzy przygotowują się do bierzmowania.(różaniec,droga krzyżowa,gorzkie żale i majówki)

4.W piątek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

5.Dzisiaj dzieci z kl. III, I-kom. otrzymają różańce.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne:07.10 – 13.10.2019

Pon.:+Danuta Łuc od mieszańców Osiedla

Wt.:+Mieczysław Serafin od syna Sylwestra z rodz.

Śr.:O potrzebne łaski w rodzinie

Czw.:+Stanisława(f)Opiela od pracowników szkoły

Pt.:O zdrowie,bł.Boże i potrzebne łaski dla Pawła

Sob.:+Michał i Helena

7.30:Za parafian

9.30:+.Zbigniew Dudek  rocz. śm. i zm. z rodziny

11.30:+Zdzisław Drozd 19 rocz.śm.