Ogłoszenia 28 NZ C

28 Niedziela Zwykła C                                                                   13.10.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski.Po Mszy św.zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia.Za tydzień Niedziela Misyjna,rozpoczyna Tydzień Misyjny,składka na misje.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W śr.. 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II. W pt. święto św. Łukasza.Modlimy się w intencji służby zdrowia.W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy powołaniom do Archikatedry, zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce i spotkanie z bierzmowanymi z klasy VII i VI.

4.W czwartek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII i VI.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:14.10 – 20.10.2019

Pon.:+Teresa Panek od córki Zuzanny z rodz.

Wt.:+Antoni i Salomea Żaczek

Śr.:+Julia Kuc z róży Anieli Grela

Czw.:O nawrócenie grzeszników

Pt.:+Anna i Stanisław