Ogłoszenia 26 NZ C

26 Niedziela Zwykła C                                                                   29.09.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych Wpłaty:Osiedle-2820zł,Maje-200zł.Bóg zapłać. 6października w niedziele na sumie będzie rozdanie różańców dzieciom I-kom.Zapraszam dzieci wraz z rodzicami.Prenumerata czasopism:Niedziela-65zł,Arka-15zł,Promyczek-10zł.

2.Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.W tym tygodniu w liturgii wspominamy:w pon.św.Hieronima doktora Kościoła,we wt św. Teresy od Dzieciątka Jezus,w śr.Świętych Aniołów Stróżów,w pt.św. Franciszka z Asyżu, w sob.św. Faustyny Kowalskiej.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 17.00, a od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.W pierwszy czwartek od 16.00, spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu-zapraszam.W piątek pojadę do chorych od godz. 8.00. Msze św. w pierwszy piątek w Bobrówce o godz.15.30,a w Ryszkowej Woli o godz.17.00.W pierwszą sobotę będziemy  wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.  Bobrówka – Bóg zapłać panom i pani którzy pracowali przy ścince drzewa na cmentarzu. Dziękuję również tym,którzy przywieźli to ścięte drzewo na plebanie.

Intencje   mszalne:30.09 – 06.10.2019

Pon.:+Anna i Michał Kurdybacha

Wt.:+Genowefa i Stanisław Węglarz

Śr.:+Jan Serafin

Czw.:+Tadeusz i Marek

Pt.:B. Z róży Jadwigi Bąk w int.sióstr i ich rodz.

o bł.Boże i opiekę MB

RW.:Za dusze w czyścu cierpiące

Sob.:+Władysława(f),Franciszek(m) i Stanisław(m)

7.30:+Maria Osadowska od kolegów i koleżanek z Osiedla