Ogłoszenia 29 NZ A

29 Niedziela Zwykła A                                                                   22.10.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii).Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. bł. Jana Wojciecha Balickiego, w sob. święto świętych Szymona i Judy Tadeusza.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.

4.W czw. po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (spowiedź).

5.Proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy. Są już kartki na wypominki. Proszę zaznaczać rejon parafii.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę wykosić wokół kościoła i parking.

Intencje   mszalne:23.10 – 29.10.2017

Pon.:Podzięk. za łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

dla siostry Iwony

Wt.:zm.Jan Marczewski od mieszka. Osiedla

Śr.:zm. Krzysztofa(f) Drozd od pracodawców i pracownik.

ze stolarni Szówsko

Czw.:Za parafian

Pt.:zm. Stefania(f) Magdziarz od rodz. z Krakowa

Sob.:zm.Stanisław i Weronika

7.30:Z okazji 3 ur. Michaliny

9.30:Z róży Zazula Krystyny o zdrowie,bł. Boże dla

sióstr i ich rodzin i opiekę MB

11.30:Za parafian   (chrzest – K. paraf.)