Ogłoszenia 28 NZ A

28 Niedziela Zwykła A                                                                   15.10.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.W ostatnią niedzielę przeżywaliśmy Dzień Papieski.Do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 920 zł.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II. W śr. święto św. Łukasza.Modlimy się w intencji służby zdrowia.W sobotę pielgrzymka DPP do Archikatedry, zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z klasy VII i II gimnazjum.

4.W piątek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII i II gimnazjum.

5.Proszę o wykoszenie cmentarza. Rejon szkoła-kościół

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:16.10 – 22.10.2017

Pon.:zm.Stefania(f) Magdziarz

Wt.:zm.Maria i Władysław

Śr.:Z róży Anieli Greli o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB

dla sióstr i ich rodzin

Czw.:zm. z rodz. Cienkich i Barzyckich

Pt.:zm. Stefania(f) Magdziarz od wnuka Grześka z rodz.

Sob.:zm.Andrzej 5 rocz. śm.

7.30:Z okazji 35 rocz. ślubu dla małżonków

9.30:Z róży Danuty Mołdoch o zdrowie,bł. Boże dla