Ogłoszenia 23 NZ A

23 Niedziela Zwykła A                                                                   10.09.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.W ostatnią niedzielę do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, zebrano 2250 zł.W najbliższą niedzielę będzie zbiórka do puszek na misje dla siostry Iwony Piątek.Wpłaty:B – Gościniec 2  780zł. Bóg zapłać. Dzisiaj  poświęcenie ziarna siewnego.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:W środę 13 wrzesnia dzień objawień Matki Bożej Fatimskiej, będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu. We czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.W sobotę 16 dzień miesiąca modlimy się do Jana Pawła II.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Spotkanie dla 3 klasy gimnazjum(proszę przynieść indeksy i katechizmy).

4.W pt. spotkanie dla 3 klasy gimnazjum, przed bierzmowaniem.(indeksy i katechizmy do bierzmowania).

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:11.09 – 17.09.2017

Pon.:zm.Eugeniusz Broda od Stanisława i Franciszki

Broda z rodz.

Wt.:zm.Eugeniusz Broda od Teresy i Ryszarda

Broda z rodz.

Śr.:zm.Krzysztofa(f) Drozd od syna Grzegorza z rodz.

Czw.:zm.Stefania(f) Magdziarz od syna Edwarda

Pt.:zm.Jan Marczewski od scholi

Sob.:zm.Jan Marczewski od mieszk. Osiedla

7.30:zm.Bronisław 50 rocz. śm.

9.30:Za parafian

11.00:Podziękowanie za szczęśliwe zbiory z róży